Emmys 2017: zie de lijst met genomineerden en winnaars!

Emmys 2017: zie de lijst met genomineerden en winnaars!

Oscars 2018: BEST MOVIES Nominees (All Trailers) (November 2018).

Anonim

De grootste nacht van tv is eindelijk aangebroken! De Emmy's van 2017 zijn officieel aan de gang in LA's Microsoft Theater, ter ere van de beste sterren en shows van het afgelopen jaar. Late Show gastheer Stephen Colbert is gastheer, en beroemdheden waaronder Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Debra Messing, Riz Ahmed, Tracee Ellis Ross, Nicole Kidman, Anna Faris, Anthony Anderson, Alec Baldwin, Alexis Bledel en Melissa McCarthy zijn van plan om aanwezig te zijn.

Bledel en McCarthy wonnen afgelopen weekend al groots op de Creative Arts Emmy's in hun respectievelijke Outstanding Guest Actress-categorieën, maar er zijn nog steeds veel onderscheidingen te geven vanavond. Bekijk de lijst met genomineerden hieronder en kijk de hele show terug om de winnaars te vinden - we zullen deze lijst de hele nacht bijwerken.

Outstanding Drama Series
Better Call Saul
The Crown
** WINNER: The Handmaid's Tale
House of Cards
Stranger Things
This Is Us
Westworld

Uitstekende actrice in een dramaserie
Viola Davis, Hoe kom je weg met moord
Claire Foy, The Crown
** WINNAAR: Elisabeth Moss, Handmaid's Tale
Keri Russell, De Amerikanen
Evan Rachel Wood, Westworld
Robin Wright, House of Cards

Uitmuntende acteur in een dramaserie
** WINNAAR: Sterling K. Brown, Dit is ons
Anthony Hopkins, Westworld
Bob Odenkirk, Betere oproep Saul
Matthew Rhys, De Amerikanen
Liev Schreiber, Ray Donovan
Kevin Spacey, House of Cards
Milo Ventimiglia, This Is Us

Outstanding Limited Series
** WINNAARS: Big Little Lies
Fargo
Feud: Bette en Joan
Genius
The Night Of

Uitstekende acteur in een gelimiteerde serie of tv-film
** WINNAAR: Riz Ahmed, The Ni van
Benedict Cumberbatch, Sherlock: The Lying Detective
Robert DeNiro, The Wizard of Lies
Ewan McGregor, Fargo
Geoffrey Rush, Genius < 999>John Turturro,
The Night Of Outstanding Television Movie

** WINNER:
Black Mirror: San Junipero Dolly Parton's Christmas of Many Colors: Circle of Love
The Immortal Life of Henrietta Lacks
Sherlock: The Lying Detective (Masterpiece)
The Wizard of Lies
Uitmuntende actrice in een gelimiteerde serie of tv-film

Carrie Coon,
Fargo Felicity Huffman,
Amerikaanse misdaad ** WINNAAR: Nicole Kidman,
Big Little Lies Jessica Lange,
Feud: Bette en Joan Susan Sarandon,
Feud: Bette en Joan < 999>Reese Witherspoon, Big Little Lies
Uitzonderlijke komedieserie Atlanta

Black-ish
Meester van niets
Modern Family
Silicon Valley
Unbreakable Kimmy Schmidt < 999>** WINNER:
Veep
Uitstekende actrice in een comedy-serie
Pamela Adlon, Betere dingen

Jane Fonda,
Grace en Frankie Allison Janney,
mama Ellie Kemper,
Onbreekbare Kimmy Schmidt ** WINNAAR: Julia Louis-Dreyfus,
Veep Tracee Ellis Ross,
Black-ish Lily Tomlin,
Grace and Frankie Uitstekende acteur in een komedieserie
Anthony Anderson, Zwart- ish

Aziz Ansari,
Meester van niemand Zach Galifianakis,
Baskets ** WINNAAR: Donald Glover,
Atlanta William H.Macy,
Shameless Jeffrey Tambor,
Transparent Regie voor een verscheidenheidsserie
Derek Waters & Jeremy Konner, Drunk History

Andy Fisher,
Jimmy Kimmel Live Paul Pennolino,
Laatste week vanavond met John Oliver Jim Hoskinson,
De late show met Stephen Colbert ** WINNAAR: Don Roy King,
Saturday Night Live Uitstekend schrijven voor een gelimiteerde serie of tv-film
David E. Kelley, Big Little Lies

** WINNAAR: Charlie Brooker,
Black Mirror: San Junipero Noah Hawley,
Fargo Ryan Murphy,
Feud: Bette en Joan Jaffe Cohen, Michael Zam en Ryan Murphy,
Feud: Bette en Joan Richard Price en Steven Zaillian,
The Night Of Uitstekende regie voor een dramaserie
Vince Gilligan, Betere oproep Saul

Stephen Daldry,
The Crown ** WINNAAR: Reed Morano,
The Handmaid's Tale <999 >Kate Dennis, The Handmaid's Tale
Lesli Linka Glatter, Homeland
The Duffer Brothe rs, Stranger Things
Jonathan Nolan, Westworld
Outstanding Reality-Competition Program The Amazing Race
American Ninja Warrior Project Runway

RuPaul's Drag Race <999 >Top Chef
** WINNAARS:
The Voice
Uitstekend schrijven voor een comedy-serie
Donald Glover,
Atlanta
Stephen Glover, Atlanta

** WINNAAR: Aziz Ansari en Lena Waithe,
Meester van niemand Alec Berg,
Silicon Valley Billy Kimball,
Veep David Mandel,
Veep Outstanding Supporting Actress in een Drama
Uzo Aduba, Orange Is the New Black
Millie Bobby Brown, Stranger Things

** WINNER: Ann Dowd,
The Handmaid's Tale Chrissy Metz,
Dit is ons Thandie Newton,
Westworld Samira Wiley,
The Handmaid's Tale Uitstekend schrijven voor een verscheidenheid Series
Volledig frontaal met Samantha Bee * * WINNAAR:
Laatste week vanavond met John Oliver Late Night With Seth Meyers

Saturday Night Live
The Late Show met Stephen Colbert
Uitstekende regie voor een gelimiteerde serie of tv-film ** WINNAAR: Jean-Marc Vallee,
Big Little Lies
Noah Hawley,
Fargo

Ryan Murphy,
Feud: Bette & Joan Ron Howard,
Genius James Marsh,
The Night Of Steve Zaillian,
The Night Of Outstanding Supporting Actor in een beperkte serie of tv-film
Bill Camp, De nacht van
Alfred Molina, Feud: Bette en Joan

** WINNAAR: Alexander Skarsgard,
Big Little Lies <999 >David Thewlis, Fargo
Stanley Tucci, Feud: Bette en Joan
Michael K. Williams, The Night Of
Outstanding Supporting Actor in een comedy-serie Louie Anderson,
Baskets ** WINNAAR: Alec Baldwin,
Saturday Night Live Tituss Burgess,

Onbreekbaar Kimmy Schmidt
Ty Burrell, Modern gezin
Tony Hale, Veep
Matt Walsh, Veep
Schrijven voor een dramaserie Joe Weisberg en Joel Fields,
The Americans Gordon Smith,
Better Call Saul Peter Morgan,

The Crown
** WINNAAR: Bruce Miller, The Handmaid's Tale
The Duffer Brothers, Stranger Things
Lisa Joy en Jonathan Nolan, Westworld
Outstanding Variety Sketch Series Billy On The Street
Documentaire nu! Dronken geschiedenis
Portlandia ** WINNAARS:

Saturday Night Live
Tracey Ullman's Show
Uitstekende leiding voor een comedyserie
** WINNAAR: Donald Glover,
Atlanta
Mike Judge, Silicon Valley
Jamie Babbit,

Silicon Valley
Morgan Sackett, Veep
David Mandel, Veep
Dale Stern, < 999>Veep Uitstekende mannelijke bijrol in een gelimiteerde serie of tv-film
Judy Davis, Feud: Bette en Joan
** WINNAAR: Laura Dern, Big Little Lies
Jackie Hoffman, Feud: Bette en Joan

Regina King,
American Crime Michelle Pfeiffer,
The Wizard of Lies Shailene Woodley,
Big Little Lies Uitstekend Ondersteunende actrice in een comedy-serie
Vanessa Bayer, Saturday Night Live
Anna Chlumsky, Veep
Kathryn Hahn, Transparent

Leslie Jones,
Saturday Night Live Judith Light,
Transparent ** WINNAAR: Kate McKinnon,
Saturday Night Live Outstanding Supporting Acto r in een dramaserie
Jonathan Banks, Betere oproep Saul
Ron Cephas Jones, Dit is ons
David Harbor, Stranger Things

Michael Kelly,
Kaartenhuis ** WINNAAR: John Lithgow,
The Crown Mandy Patinkin,
Homeland Jeffrey Wright,
Westworld Outstanding Variety Talk-serie
Volledige frontale With Samantha Bee Jimmy Kimmel Live
** WINNAAR: Afgelopen week vanavond met John Oliver
The Late Late Show met James Corden The Late Show met Stephen Colbert

Real Time With Bill Maher
Uitstekende gastheer voor een Reality- of Reality-wedstrijdprogramma
Martha Stewart en Snoop Dogg,
Martha & Snoop's Potluck Dinner Party Gordon Ramsay,
MasterChef Junior
Alec Baldwin,
Wedstrijdspel

Heidi Klum en Tim Gunn,
Projectbaan ** WINNAAR: RuPaul Charles,
RuPaul's Drag Race W. Kamau Bell,
United Shades of America met W. Kamau Bell Wat vind je van de Emmy-winnaars van dit jaar? Laat het ons weten @FeminineClub.com.